Spoločnosť Semmelrock Stein+Design s.r.o. sa umiestnila na 6. mieste medzi top10 firmami regiónu Trnavského kraja v kategórii – výrobné spoločnosti s obratom 10-50 mil.Eur.

V utorok 18. 9. 2018 toto ocenenie osobne prevzal Managing director CZ/SK spoločnosti Petr Magda. Rebríček zostavili Hospodárske noviny v spolupráci s partnermi: generálny partner UniCredit Bank, odborným garantom Deloitte a odborným a dátovým partnerom Bisnode, ktorý je zostavený na základe verejne dostupných ukazovateľov z účtovných závierok za rok 2017. Cieľom rebríčka je oceniť spoločnosti, ktoré svojim zodpovedným prístupom prispievajú ku kvalite podnikateľského prostredia na Slovensku. S týmto ocenením súvisí medializácia našej spoločnosti ako úspešnej a zdravej firmy. Súčasťou podujatia je panelová diskusia na tému: Ako uspejú menší v prítomnosti veľkých investorov.

Spoločnosť Semmelrock Stein+Design s.r.o. sa umiestnila  na 6. mieste medzi top10 firmami regiónu Trnavského kraja v kategórii - výrobné spoločnosti s obratom 10-50 mil.Eur.