Slide Item
Slide Item
Slide Item
Slide Item
Slide Item
Slide Item
Slide Item
Slide Item
Slide Item
Slide Item
Slide Item
Slide Item
Slide Item
Slide Item
Slide Item
Slide Item
Slide Item

Plotový systém s hladkou pohľadovou stranou presvedčí svojou jednoduchou eleganciou a dokonale dotvorí moderný vzhľad vášho rodinného sídla. Neutrálne prevedenie sa hodí ku každej architektúre a nenechá žiadne prianie nesplnené. Rivago plotový systém ponúka riešenie ako prvky jednoduchosti spojiť do celku a dotvoriť ucelený dizajn vášho exteriéru.

Objavte nové farby – dymová sivá a dymová hnedá, ktoré vás oslovia svojím moderným prevedením. Obľúbený colormix povrch umožňuje harmonické zladenie plotového systému s mnohými odtieňmi fasády domu.

Inšpirujte sa, v akých rôznorodých podobách je možné plotový systém vystavať. Či už si zvolíte plný plot, alebo využijete plotovú výplň, s Rivagom získate praktické ohradenie pozemku, ktoré je zároveň esteticky atraktívnym riešením na vytvorenie súkromia.

Vizuálny odtieň plotového systému Rivago sa môže jemne meniť z dôvodu vplyvov poveternostných podmienok. Evidovať tak môžete iný kontrast farieb za slnečného svetla, v tieni a po daždi. V žiadnej situácii však plotový systém neprichádza o svoj šarm vychádzajúci z jemných farebných tónov, ani o svoje funkčné vlastnosti.

Rivago plotový systém poskytuje uzavretý povrch z pohľadového betónu, ktorý je mrazuvzdorný a odolný voči soliam. Vďaka jednoduchému systému sa ľahko spracováva.

Plotový systém Rivago môžete teraz získať za zvýhodnenú cenu. Akcia platí od 7. 9. 2020 do 31. 11. 2020. Viac informácií o ponuke nájdete v sekcii jesennej ponuky Inšpirujte sa dlažbami. 

Semmelrock Rivago Dymova Hneda Inspirujte Sa Dlazbami 2020

Príďte načerpať inšpiráciu a pozrieť si Rivago plotový systém do našej vzorkovej záhrady v Seredi.