Neopúšťajte svoje útulné terasy len preto, že sa ochladzuje a skôr zapadá slnko. Zabaľte sa do deky, čítajte knihu, popíjajte horúci čaj a vítajte farebnú jeseň. Ak máte chuť na zmenu, alebo plány dokončiť novú terasu pre príjemné chvíle s rodinou, je na čase otvoriť našu jesennú ponuku. Vyberte si z jesennej ponuky to najkrajšie pre váš dom i záhradu.

Spoločnosť Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o. ako výrobca a predajca betónových výrobkov s viac ako 60-ročnou tradíciou pripravila v termíne od 7. 9. 2020 do 30. 11. 2020 špeciálnu jesennú ponuku „Inšpirujte sa dlažbami“. Výhodnejšie si tak môžete kúpiť rôzne dlažby, múrové a plotové systémy.

Leták špeciálnej jesennej ponuky: Inšpirujte sa dlažbami [PDF, 4 MB]

Semmelrock Jesenna Ponuka
Semmelrock Jesenna Ponuka

Leták špeciálnej jesennej ponuky: Inšpirujte sa dlažbami [PDF, 4 MB]


Z jesennej ponuky vyberáme:

Umbriano: Synonymum modernej architektúry

Jemne zelené pohoria, trblietavé chladné bystriny, trstinou ohraničené jazerá: V Umbrii v Taliansku sa nachádza mnoho prírodných krás, ktoré nás inšpirovali vytvoriť dlažbu Umbriano. Moderný dizajn a štýlové farebné kombinácie v prítomnosti modernej architektúry. Jasné a jednoduché formy. Ostré hrany. Ako rezaný prírodný kameň. Hodnotný a vzácny, prirodzený vo výzore. Zvláštnosťou dlažby Umbriano je neobyčajná optika a individuálna textúra.

Semmelrock Umbriano granit béžová
Umbriano dlažba, granit béžová

Castello antico: Spojenie s prírodou

Rustikálny dizajn v súlade s prírodou. Castello antico je dlažbový systém s teplým a prírodným pôsobením aj vďaka nepravidelným, lámaným hranám. Je priamo stvorená pre štýlové stvárňovanie exteriérových plôch bohatých na rôzne variácie, ktoré majú blízko k prírode a ktoré doslova pozývajú na odpočinutie a pobudnutie v nich.

Semmelrock Castello Antico Sivo Cierna Melirovana
Castello antico dlažba, sivo-čierna melírovaná

Rivago: Elegancia plotového systému

Neutrálny vzhľad sa hodí ku každej architektúre a nenechá žiadne prianie nesplnené. Plotový systém s hladkou pohľadovou stranou presvedčí svojou jednoduchou eleganciou. Rivago plotový systém ponúka riešenie ako prvky jednoduchosti spojiť do celku a dotvoriť ucelený dizajn vášho exteriéru.

Semmelrock Rivago dymová hnedá
Rivago plotový systém, dymová hnedá
Semmelrock Rivago Dymova Siva
Rivago plotový systém, dymová sivá