Nový pieskovaný (brokovaný) povrch sa stará o jemnú textúru, ktorá sa vyznačuje nielen príjemným pochôdznym pocitom ale aj necháva plochu vyniknúť v novej exkluzivite.

Varianty povrchov

Povrchy našich dlažieb sú dodatočne zušľachťované aplikáciou rôznych spôsobov opracovania „surových“ produktov. Výsledkom je dlažba s individuálnym vzhľadom. Funkčnosť dlažby však zostáva plne zachovaná. Tu je ukážka techník používaných pri výrobkoch Semmelrock. Pri každom povrchu vidíte aj zväčšený ilustračný obrázok.

Textúrovaný povrch

Semmelrock Texturovany Povrch

Medzinárodne patentovaná výrobná technika vytvára na povrchu prirodzene pôsobiacu textúru, vďaka čomu vyzerá každá dlažba alebo platňa jedinečne. Ostré hrany Umbriana sú súčasťou jeho osobitého vyžarovania a pripomínajú rezaný prírodný kameň.

Aplikované na produktoch:

Colorflow povrch

Semmelrock Colorflow Povrch

Vďaka jemne doladenej kompozícii viacerých farieb sa dosiahne nuansujúci povrch s osobitým tieňovaním. Súhra jemne ladených farebných kompozícií vytvára na expresívnom povrchu výrazný nádych.

Aplikované na produktoch:

Colormix povrch

Semmelrock Colormix Povrch

Zmes viacerých medzi sebou namiešaných farieb vytvára na každej dlažobnej kocke živú a harmonickú hru farieb. S takýmto povrchom plocha nikdy nevyzerá nudne.

Aplikované na produktoch:

Otĺkaný povrch

Semmelrock Otlkany Povrch

Jednotlivé dlažbové kocky sú navzájom otĺkané v špeciálnych bubnoch. Tým sa docieli povrch s otlčenými nepravidelne lámanými hranami, ktoré navodzujú rustikálny dojem.

Aplikované na produktoch:

Pieskovaný povrch

Semmelrock Pieskovany Povrch

Povrch je jemne zdrsnený a nadobudne jemnú štruktúru a hodvábne matný vzhľad.

Aplikované na produktoch:

Povrch so štruktúrou dreva

Semmelrock Povrch So Strukturou Dreva

Pomocou použitia špeciálnej výrobnej metódy liateho betónu pôsobí tento povrch s textúrou prírodného dreva pozoruhodne realisticky. Dlhodobá alternatíva dreva.

Aplikované na produktoch:

Vymývaný povrch

Semmelrock Vymyvany Povrch

Tento povrch je tvorený jemným kamenivom, ktoré zvýrazňuje pôvodnú “prírodnosť ”. Tento povrch sa vyznačuje intenzívnym leskom.

Aplikované na produkte:

Štruktúrovaný povrch

Semmelrock Strukturovany Povrch

Štruktúrované povrchy sú replikou prírodných kameňov. Jemná štruktúra, zvetrané hrany a úmyselne vytvorené výškové rozdiely prispievajú k prirodzenému vzhľadu.

Aplikované na produktoch:

Aplikované na produktoch BRADSTONE:

Betónový povrch

Semmelrock Betonovy Povrch

Tento povrch je tvorený nášľapnou vrstvou z kremičitého piesku, resp. z pohľadového betónu. Je k dispozícii v niekoľkých farbách a farebných odtieňoch. Betónový povrch bez dodatočného spracovania vyzerá jednoducho a elegantne.

Aplikované na produktoch:

AirPave porcelánové platne

Semmelrock Betonovy Povrch

AirPave porcelánové dlaždice sú dostupné v rôznych variantoch povrchov. Od štruktúrovaného cez melírovaný povrch, až po povrch so vzhľadom dreva.

Aplikované na produktoch:

Tehlový povrch

Semmelrock Tehlovy Povrch

Prírodný povrch vo vysokohodnotných, extra vypálených tónoch v nasledovných prevedeniach: hladký, drsný a antik.

Aplikované na produktoch: