Spôsob pokládky

Každá plocha je individuálna a preto si vyžaduje aj individuálne riešenia v závislosti od spôsobu využívania (dopravného zaťaženia) daných inžiniersko-geologických pomerov podložia a jeho únosnosti, klimatických podmienok a vlastnosti stavebných materiálov.

Viac »
Semmelrock Bradstone Lias Mur Navod Na Vystavbu

Výstavba múru Bradstone Lias

Moderný vzhľad múrového systému Bradstone Lias sa dokonale hodí k našim Lias platniam. Vďaka svojmu elegantnému a decentnému dizajnu je možné jeho využitie do akéhokoľvek prostredia – či už k moderným domom alebo na vidiek. Môže byť použitý na rôzne účely, buď ako múrový systém alebo ako dekoratívny kvetináč.

Viac »
Semmelrock Castello Antico hneda melirovana

Pokládka dlažby Castello antico

Castello antico je dlažbový systém s teplým a prírodným pôsobením aj vďaka nepravidelným, lámaným hranám. Je priamo stvorená pre štýlové stvárňovanie exteriérových plôch bohatých na rôzne variácie, ktoré majú blízko k prírode a ktoré doslova pozývajú na odpočinutie a pobudnutie v nich.

Viac »
Semmelrock Bradstone Kohutik bezova melirovana

Výstavba Bradstone kohútika

Spestrite si záhradu pomocou dekoratívneho Bradstone kohútika. Kohútik tak šikovným “úkrytom” záhradného vodovodného potrubia vylepší celkový dojem zo záhrady. Montáž je veľmi jednoduchá. Postupovať môžete podľa uvedeného návodu.

Viac »
Semmelrock Bradstone Lias Vystavba 1

Výstavba produktovej rodiny Bradstone Lias

Autentické, so silným výrazom a nadčasovo krásne – to sú Bradstone Lias platne. Spolu s Bradstone Lias schodmi a obrubníkmi umožňujú vytvorenie skutočne elegantných a tradične pôsobiacich plôch.

Viac »
Semmelrock Bradstone Lias Vystavba 15

Škárovanie hmotou Stones Eco

Samoopravná ekologická minerálna škárovacia hmota STONES ECO je vodopriepustná a súčasne zamedzuje prerastaniu buriny. Umožňuje to jedinečné inovatívne spojivo SOLID GREEN BINDER®, ktoré je obsiahnuté v škárovacej hmote STONES ECO.

Viac »
Semmelrock Bellamonte Vystavba

Výstavba múru Bellamonte

Múr Bellamonte ponúka modernú vizuálnu imitáciu prírodného kameňa. Vďaka dutým prvkom rôznej veľkosti môžete vytvoriť množstvo variantov s rôznou šírkou aj vzdialenosťou jednotlivých stĺpikov.

Viac »

Výstavba záhradných schodov

Mať záhradu vo svahovitom teréne je výzva. Možno na nej vybudovať terasy a pospájať ich zaujímavo riešeným schodiskom a kľukatými chodníčkami.

Viac »

Rekonštrukcia terasy

Pomocou programu Bradstone vneste do svojej záhrady atmosféru stredozemia. Vďaka nepravidelným hranám a prirodzene nerovnému povrchu platní Old Town bude pôsobiť Vaša terasa veľmi harmonicky. Platne Old Town poskytujú širokú škálu možností stvárnenia aj v kombinácii s inými prvkami Bradstone, čím Vaša záhrada dostane ucelený a jednotný štýl.

Viac »

Výstavba oporného múrika

Vďaka prvkom Mountain Block si môžete vytvoriť vo svojej záhrade efektný systém záhonových terás, ktorý do nej vnesie čisté línie. Aj na svahovitom pozemku môžete pomocou nízkych oporných múrikov získať zaujímavé vodorovné plochy.

Viac »
Výstavba ohniska s tvárnicami Mountain Block

Výstavba ohniska

Vybudujte si nové ohnisko alebo si pretvorte Vaše existujúce na nové s tvárnicami Mountain Block, s ktorými je možné jednoduchým spôsobom vyhotoviť rovné, zvlnené aj okrúhle múry. Tvárnice Mountain Block majú vzhľad prírodného kameňa, čo dodá Vašej záhrade punc jedinečnosti.

Viac »

Výstavba záhradných kvetináčov

Záhradu dotvárajú aj zaujímavé detaily. Pekné veľké záhradné kvetináče si môžete vystavať aj sami v záhrade. Budete k tomu potrebovať hotové betónové bloky, ktoré zlepíte stavebným lepidlom. Nie je to nič zložité vďaka jednoduchému spôsobu ukladania.

Viac »
Semmelrock svahová tvárnica Jahodova Pyramida 1 800x450

Výstavba jahodovej pyramídy

Podľa odborníkov je najvhodnejší čas na výsadbu jahôd mesiac apríl / máj alebo august / september. Neváhajte a vybudujte si vlastnú jahodovú pyramídu. Na malej ploche tak zasadíte veľké množstvo sadeníc a v čase zberu si pochutíte na vlastných jahodách.

Viac »