Semmelrock Bellamonte Vystavba

Výstavba múru Bellamonte

Múr Bellamonte ponúka modernú vizuálnu imitáciu prírodného kameňa. Vďaka dutým prvkom rôznej veľkosti môžete vytvoriť množstvo variantov s rôznou šírkou aj vzdialenosťou jednotlivých stĺpikov.

Viac »

Výstavba záhradných schodov

Mať záhradu vo svahovitom teréne je výzva. Možno na nej vybudovať terasy a pospájať ich zaujímavo riešeným schodiskom a kľukatými chodníčkami.

Viac »

Rekonštrukcia terasy

Pomocou programu Bradstone vneste do svojej záhrady atmosféru stredozemia. Vďaka nepravidelným hranám a prirodzene nerovnému povrchu platní Old Town bude pôsobiť Vaša terasa veľmi harmonicky. Platne Old Town poskytujú širokú škálu možností stvárnenia aj v kombinácii s inými prvkami Bradstone, čím Vaša záhrada dostane ucelený a jednotný štýl.

Viac »

Výstavba oporného múrika

Vďaka prvkom Mountain Block si môžete vytvoriť vo svojej záhrade efektný systém záhonových terás, ktorý do nej vnesie čisté línie. Aj na svahovitom pozemku môžete pomocou nízkych oporných múrikov získať zaujímavé vodorovné plochy.

Viac »
Výstavba ohniska s tvárnicami Mountain Block

Výstavba ohniska

Vybudujte si nové ohnisko alebo si pretvorte Vaše existujúce na nové s tvárnicami Mountain Block, s ktorými je možné jednoduchým spôsobom vyhotoviť rovné, zvlnené aj okrúhle múry. Tvárnice Mountain Block majú vzhľad prírodného kameňa, čo dodá Vašej záhrade punc jedinečnosti.

Viac »

Výstavba záhradných kvetináčov

Záhradu dotvárajú aj zaujímavé detaily. Pekné veľké záhradné kvetináče si môžete vystavať aj sami v záhrade. Budete k tomu potrebovať hotové betónové bloky, ktoré zlepíte stavebným lepidlom. Nie je to nič zložité vďaka jednoduchému spôsobu ukladania.

Viac »
Semmelrock svahová tvárnica Jahodova Pyramida 1 800x450

Výstavba jahodovej pyramídy

Podľa odborníkov je najvhodnejší čas na výsadbu jahôd mesiac apríl / máj alebo august / september. Neváhajte a vybudujte si vlastnú jahodovú pyramídu. Na malej ploche tak zasadíte veľké množstvo sadeníc a v čase zberu si pochutíte na vlastných jahodách.

Viac »